Про Раду

До складу ради входять 36 постійних члени/членкині (15 – чоловіків та 21 – жінка), які постійно задіяні в аналітичній роботі та суспільно-корисних експериментах. 11 осіб Ради (8 чоловіків та 6 жінок) постійно спостерігають і голосують за пріоритетність конфліктів в системі ГІСМАОВК, а 5 членів ради ( чоловіка та 2 жінки) перебувають в мережі посередників/медіаторів цієї системи та ще 9 членів ради (і всі вони жінки) – в мережі аналітиків цього експерименту ГІСМАОВК. Як звісно, аналітики роблять перехресні перевірки інформації, що надійшла на веб-платформу https://dialog-ua.org/ по конфліктам, а також самі є тими, хто про них повідомляє та постійно аналізують громадські джерела інформації, ЗМІ та соціальні мережі.

Чисельність ради визначається шляхом голосування присутніх за те, щоб вважатися членом Ради експретним шляхом кожного, хто активен в Раді та постійно добровільно приймає участь в засіданнях, обговореннях, експериментах та активностях Ради.

Попасти на засідання Ради можна шляхом подачі на розгляд ради пропозиції/питання в розділі тут та реєстрації участі на засідання Ради. При цьому форма реєстрації подається кожного разу з оголошенням про дату чергового засідання на цьому ресурсі в розділі Оголошення. На засіданні також можна ініціювати свою присутність в Раді на постійній основі за умов голосування 2/3 більшості голосів постійних членів Ради.

Засідання Ради носять волонтерський клубний характер, як і сама Рада носить характер громадської платформи-клубу за інтересами зі схожими поглядами та цінностями її членів.

Про засідання, заходи та експерименти Ради можна дізнатися в розділі Новини цього ресурсу.


Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.