Наші роботи

Аналітичні матеріали Консультативної ради

Показати фільтр

Колись “пілотний” експеримент під первинною назвою “Впровадження практик ефективного вирішення конфліктів через створення постійної геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів” став згодом сталим механізмом співпраці на рівні громад, регіональному та національному рівнях, та забезпечив комплексний підхід, як «знизу до гори» щодо моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів, так і «згори до низу».З назвою «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів», представленою публічно окремою веб платформою https://dialog-ua.org/ для роботи та взаємодії всередині ресурсу окремої закритої складової для більш ніж 90 навчених за ці роки людей за розподілом відповідних специфічних функцій на моніторів, аналітиків та посередників, в загальній великій системі управління, під головуванням провідних експертів, ідейних батьків зазначеного експерименту, які і написали цю першу офіційну публікацію.

Якщо колись, Ви побачити бузковий колір та десь в руках людини, можливо поруч або на малюнку, зображення вісьминога (можливо у вигляді брелока-посвідчення), знайте, Ви зустріли Амбасадора миру (бо вони обрали такий собі брендований стиль та колір), а значить і мир навколо одразу стане краще. 

У вересні-грудні 2020 року в рамках пілотного дослідження, проведеного в чотирьох громадах Донецької та Луганської областей, було проведено аналіз місцевих політик щодо відповідності напряму покращення соціальної єдностіта адаптації резуль­татів дослідження SCORE в Донецькій та Луганській областях. 

В період з 25.06.2018 по 02.07.2018 в Луганській області за підтримки ПРООН відбувались кластерні публічні діалоги для представлення широкому колу громадськості та влади різного рівня результатів вимірювання Індексу соціальної згуртованості та примирення (SCORE) в Луганській області. 

4-6 вересня 2018 року за підтримки ПРООН у м. Святогірськ пройшов форум під назвою «СОЦІАЛЬНА ЄДНІСТЬ ЩОДО ПЛЮРАЛІЗМУ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ЩО ТУРБУЮТЬ ГРОМАДСЬКІСТЬ». У заході взяли участь 62 особи (31 жінка та 31 чоловік) з числа представників органів влади ОГС та ЗМІ, Мініекономрозвитку та МінТОТ.

Тоді, в 2018 році, ми просто починали з однодумцями зустрічатися за кавою в Будинку ООН в м. Сєвєродонецьк, бо розпочинались активності за напрямком соціальної єдності в Луганській та Донецькій областях. Спочатку над обговореннями Індексу SCORE, а вже потім - над планами його покращення на місцях через конкретні пропозиції, які втілювались спільно та завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру. 

Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.