Наші роботи

Аналітичні матеріали Консультативної ради

Показати фільтр

В період з 25.06.2018 по 02.07.2018 в Луганській області за підтримки ПРООН відбувались кластерні публічні діалоги для представлення широкому колу громадськості та влади різного рівня результатів вимірювання Індексу соціальної згуртованості та примирення (SCORE) в Луганській області. 

4-6 вересня 2018 року за підтримки ПРООН у м. Святогірськ пройшов форум під назвою «СОЦІАЛЬНА ЄДНІСТЬ ЩОДО ПЛЮРАЛІЗМУ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ЩО ТУРБУЮТЬ ГРОМАДСЬКІСТЬ». У заході взяли участь 62 особи (31 жінка та 31 чоловік) з числа представників органів влади ОГС та ЗМІ, Мініекономрозвитку та МінТОТ.

Тоді, в 2018 році, ми просто починали з однодумцями зустрічатися за кавою в Будинку ООН в м. Сєвєродонецьк, бо розпочинались активності за напрямком соціальної єдності в Луганській та Донецькій областях. Спочатку над обговореннями Індексу SCORE, а вже потім - над планами його покращення на місцях через конкретні пропозиції, які втілювались спільно та завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру. 

Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.