Новини

Інформаційні повідомлення

План заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України
Оприлюднено для коментування проекти розділів плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України
11:55
Затвердили нову Луганську Регіональну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства
На етапі розроблення Програми до її підготовки та обговорення було залучено Консультативну раду з питань соціальної єдності при Програмі ООН із відновлення та розбудови миру та обласну Координаційну раду з питань розвитку громадянського суспільства.
13:30
Розробляємо регіональну програму розвитку громадянського суспільства в  Луганській області
15 листопада члени КРСЄ доєдналися до процесу розробки регіональної програми розвитку громадянського суспільства в Луганській області разом з членами Координаційної ради при Департаменті масових комунікацій Луганської облдержадміністрації.
22:35
3 листопада в онлайн форматі відбулось чергове засідання Консультативної ради
Засідання було присвячено питанням обговорення роботи радників через нову веб платформу, яку було прийнято рішення розробити відповідно попереднього засідання.
19:25
Що робили на КРСЄ цього разу лідери громадськості Донеччини та Луганщини
29 членів Консультаційних груп (радників) з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру цього разу працювали в змішаному форматі 10-13 червня 2021 року.
18:00
Онлайн засідання радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей
15 червня відбулось чергове засідання членів Консультаційних груп (радників) з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей (далі по тексту скорочено – КРСЄ), що працює при Програмі ООН із відновлення та розбудови миру.
21:35
Засідали радники з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей, що працють при UN RPP
5 травня 2020 року відбулась зустріч членів Консультаційних груп (радників) з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей (далі по тексту скорочено – КРСЄ
20:30
Консультації з радниками з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей
24-26 липня 2019 року відбулась зустріч членів Консультаційних груп (радників) з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
21:25
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.